Przelicznik jednostek

Od
Do
Typ

Tłumacz

Kalendarz

czwartek
5
05.06.20
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Brak zdarzeń tego dnia.
Czas Tytuł Typ  
Brak zdarzeń tego dnia.
Wyświetlanie 0 rezultatów.

Komunikaty

  • Wpisy

Blogi

« Powrót

Wietnamu Coffee

Usytuowany na światowym “pasie kawowym” oraz położony na wysokościach zbliżonych do krajów posiadających długą tradycję uprawy kawy, Wietnam posiada wiele obszarów plantacyjnych produkujących kawę uznaną na całym świecie. Dzisiejszy Wietnam jest jednym z wiodących eksporterów kawy. Wietnamczycy są wielbicielami kawy a ich specyficzny sposób delektowania się tym trunkiem oparty jest na unikalnej i ceremonialnej kulturze jego przyrządzania.

Elementem tej kultury jest parzenie kawy w filtrach Phin (to powinien być aktywny napis odsyłający do strony z opisem filtrów phin w zakładce Produkty). Połączenie kilku łyżek mocnej, aromatycznej kawy z niewielką ilością wody oraz, opcjonalnie, ze słodkim  skondensowanym mlekiem, prowadzi do uzyskania wywaru wartego pokusy. Dwadzieścia lat temu w Buon Me Thuot, rolniczym rejonie słynącym z produkcji kawy, powstała lokalna firma produkująca kawę. Jej założycielom przyświecał cel, zgodnie z którym w najbliższych latach mieli zostać globalnym liderem w sektorze produkcji kawy. Kamieniem milowym w rozwoju przedsięwzięcia było stworzenie w 2016 roku marki Wietnamu COFFEE.

Wietnamu Coffee – to nowe określenie pasji, która z sukcesem rozwijana jest przez ostatnie 20 lat. Jest też środkiem do budowy rozpoznawalności kawy wietnamskiej na świecie i prezentacja jej złożonego, głębokiego smaku w sektorze premium. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu koronę naszych produktów – trzy rodzaje kawy mielonej Wietnamu Coffee. Powstają one powstają ze starannie wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z żyznych gleb wyżynnych obszarów Wietnamu. Połączenie najlepszych ziaren z orientalną recepturą ich przygotowania powoduje, że produkty Wietnamu Coffee dają rękojmię wspaniałego smaku, który usatysfakcjonuje wszystkich entuzjastów kawy.
Źródło: Đặt khách sạn

Komentarze