NFOŚiG w nowej odsłonie

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił swoją stronę internetową w nowej szacie graficznej. Trudno czytelny, zawiły interfejs portalu został znacząco ulepszony.

Nowoczesna grafika, czytelne kroje pisma, funkcjonalne rozmieszczenie tytułów podstron poprawiają jakość korzystania z zamieszczonych informacji. Dzięki zmianom można znacznie szybciej znaleźć to, czego się szuka, nawet jeśli… nie do końca się wie, jak to się nazywa.

A to dzięki pogrupowaniu podstron w szersze, łatwo zrozumiałe kategorie. Funkcjonalność strony jest zbudowana na zasadzie trzech kliknięć, co oznacza w praktyce, że za pomocą trzech kliknięć docieramy ze strony głównej do każdej poszukiwanej informacji.

W związku ze zmianą możliwe jest, że stare odnośniki do materiałów ze strony NFOŚiG, znajdujące się na innych stronach internetowych, nie będą działały poprawnie. Należy wtedy odszukać materiał samodzielnie na http://www.nfosigw.gov.pl/.

Wszelkie swoje uwagi, spostrzeżenia i ulepszenia dotyczące działania i zawartości portalu można zgłaszać mailem pod adres: webmaster@nfosigw.gov.pl lub a.urzyczyn@nfosigw.gov.pl.

 

Źródło informacji: http://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,608,witamy-na-nowej-witrynie-nfosigw.html

Źródło obrazka: http://pl.fotolia.com/

 


Kalendarz

Kalendarium