Trwa rekrutacja na szkolenia z zakresu realizacji inwestycji na obszarach Natura 2000

W lutym i marcu 2015 r. w kilku miastach Polski odbędą się kolejne szkolenia w ramach projektu Racjonalne gospodarowanie na obszarach Natura 2000 szansą dla rozwoju gmin dofinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Ich organizatorem jest CE2 Centrum Edukacji.

Szkolenia przeznaczone są dla przedsiębiorców, inwestorów i podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w zakresie agroturystyki, pracowników Generalnej Inspekcji Ochrony Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska, regionalnych dyrekcji ochrony środowiska, ministerstw, urzędów wojewódzkich, urzędów marszałkowskich, parków narodowych i krajobrazowych, lasów państwowych, przedstawicieli szkół wyższych oraz osób prywatnych zainteresowanych rozpoczęciem działalności w zakresie agroturystyki na obszarach Natura 2000.

Szkolenia będą połączone z warsztatami z zakresu tworzenia praktycznych rozwiązań pro-środowiskowych dla gmin, które znajdują się na obszarach Natura 2000. Celem szkoleń jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu realizacji inwestycji na tych właśnie obszarach.

Gdzie i kiedy?

Obecnie trwa rekrutacja na dwa ostatnie szkolenia:

  • 26-27 luty 2015 r., miejsce: Warszawa
  • 4-5 marca 2015 r., miejsce: Poznań

Więcej informacji o szkoleniach można znaleźć na stronie organizatora: http://www.natura-2000.pl/

 


Kalendarz

Kalendarium