Gdzie szukać, a gdzie nie szukać dofinansowania dla OZE

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi listę instytucji i programów, w których można uzyskać dofinansowanie, oraz tych, w których środków już uzyskać nie można.

Przewodnik dla przedsiębiorcy

Sprawdź, czy spełniasz wszystkie wymogi wobec ochrony środowiska w swoim przedsiębiorstwie

Kończy się tania energia z PGE

Prezes Polskiej Grupy Energetycznej, Marek Woszczyk, zapowiedział zmianę strategii sprzedażowej, realizowanej przez największego dostawcę energii w Polsce.

Konferencja „Ciepło ze źródeł odnawialnych”

Już 9 grudnia 2014 roku w Warszawie odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców zajmujących się ciepłownictwem organizowana przez Ministerstwo Gospodarki, Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych oraz Zespół powermeetings.eu, pod tytułem „Ciepło ze źródeł odnawialnych. Stan obecny i perspektywy rozwoju”.

Kongres Smart City

W dniach 2-3 grudnia 2014 w Sosnowcu odbędzie się konferencja na temat najnowszych technologii w dziedzinach: motoryzacji, transportu miejskiego oraz wykorzystania alternatywnych źródeł energii, a także zagospodarowania stref ekonomicznych i terenów poprzemysłowych.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach POIiŚ

Rozpoczął się nabór wniosków w ramach priorytetu Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku i efektywność energetyczna

Środki z programu PolSEFF gotowe do rozdania

Ruszyła druga edycja Programu Finansowania Energii Zrównoważonej w Polsce, wspierającego inwestycje firm mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa lub obniżenie zużycia energii. W tej edycji preferencyjne warunki pozyskania wsparcia będą mieli mali i średni przedsiębiorcy.

Nowe fundusze na odnawialne źródła energii

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi pozyskania wsparcia na energię z odnawialnych źródeł.

Shell GameChanger – wsparcie w zamian za pomysł

Shell zachęca pomysłodawców z Europy Środkowej i Wschodniej do wzięcia udziału w programie wspierania innowacyjności w dziedzinie energetyki.

Kalendarz

Kalendarium