Widok zawartości stron

Ochrona danych osobowych jest priorytetem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Dane osobowe w serwisach GDOŚ przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności

III Ogólnopolskie spotkanie Liderów i uczestników Partnerstw Naturowych

22 i 23 kwietnia 2015 r. w Łodzi, w ramach realizowanego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska projektu Natura i gospodarka – podstawy dialogu, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, odbędzie się III Ogólnopolskie spotkanie Liderów i uczestników Partnerstw Naturowych.

Na pierwszy dzień spotkania zaplanowano sesję wykładową, podczas której zostaną omówione m. in. dobre praktyki w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000 oraz  proces tworzenia planów zadań ochronnych w województwie łódzkim. Dodatkowo uczestnicy poznają działania rekultywacyjne prowadzone na terenach pokopalnianych przez Kopalnię Węgla Brunatnego Bełchatów.

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty z komunikacji społecznej na obszarach cennych przyrodniczo pt. „Konsensus a kompromis", które poprowadzi jedna z uczestniczek Partnerstwa Naturowego  „Dolina Rawki".

23 kwietnia 2015 r. goście wezmą udział w wyjeździe studyjnym zorganizowanym na terenie działania Partnerstwa Naturowego „Dolina Rawki".


Kalendarz

Kalendarium