Widok zawartości stron

Ochrona danych osobowych jest priorytetem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Dane osobowe w serwisach GDOŚ przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności

Ogólnopolskie spotkanie Liderów i uczestników Partnerstw Naturowych

18 i 19 marca 2015 r. w Warszawie w ramach realizowanego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska projektu Natura i gospodarka – podstawy dialogu, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Liderów i uczestników Partnerstw Naturowych.

Logo projektu Natura i Gospodarka - podstawy dialogu

Pierwszego dnia spotkania przewidziano sesję wykładową, podczas której zostaną omówione m. in. zagadnienia związane z procesem inwestycyjnym oraz procesem tworzenia planów zadań ochronnych na obszarach Natura 2000. Dodatkowo uczestnicy poznają korzyści z wdrażania systemu ekozarządzania i audytu (EMAS) oraz norm ISO, a także programy operacyjne dostępne dla przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej na lata 2014 – 2020.

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty „Ludzka twarz biznesu", które poprowadzi współorganizator spotkania - Lider Partnerstwa Naturowego JSC Consulting „Dolina Środkowej Wisły".

19 marca br. goście wezmą udział w wyjeździe studyjnym zorganizowanym na terenie działania Partnerstwa Naturowego „Dolina Środkowej Wisły". Ponadto poznają innowacyjny projekt dotyczący recyklingu elektrozłomu, który został dofinansowany ze środków unijnych.


Kalendarz

Kalendarium