Widok zawartości stron

Ochrona danych osobowych jest priorytetem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Dane osobowe w serwisach GDOŚ przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności

Programy operacyjne na lata 2014-2020 zaakceptowane

Komisja Europejska zaakceptowała już wszystkie polskie programy, które będą realizowane w perspektywie finansowej 2014-2020. Ostatnie decyzje dotyczyły Programu Inteligentny Rozwój (PO IR) oraz dziewięciu programów regionalnych (RPO).

Kim jest prosument?

Kim jest prosument? Czy Polacy będą chcieli samodzielnie produkować prąd?

Program "Bocian" wróci

Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska Małgorzata Skucha poinformowała, że do końca I kwartału planowane jest wznowienie programu „Bocian” wspierającego odnawialne źródła energii.

Nabór do szóstej edycji GreenEvo trwa

Przypominamy, że 5 stycznia ruszył nabór wniosków do kolejnej edycji Akceleratora Zielonych Technologii GreenEvo.

Trwa rekrutacja na szkolenia z zakresu realizacji inwestycji na obszarach Natura 2000

W lutym i marcu 2015 r. w kilku miastach Polski odbędą się kolejne szkolenia w ramach projektu Racjonalne gospodarowanie na obszarach Natura 2000 szansą dla rozwoju gmin dofinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

28 lutego mija termin złożenia raportu do KOBiZE za 2014 rok

Obowiązek sporządzenia i złożenia raportu do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBiZE) dotyczy przedsiębiorców korzystających ze środowiska.

Rewolucja w fotowoltaice?

Firma Rayton Solar ogłosiła nadejście ery niezależności energetycznej USA. Obecnie zbiera fundusze za pośrednictwem portalu crowdfundingowego na dopracowanie technologii nowych paneli fotowaltaicznych, aby mogły otrzymać certyfikat UL.

Nowy biuletyn PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała trzeci już biuletyn „Innowacje w działaniu - Plany na przyszłość i biznes bez granic" będący swojego rodzaju e-poradnikiem dla przedsiębiorców.

Energa chce współpracy ze start-upami

Grupa Energa podpisała umowę o współpracy z TFI BGK w celu powołania funduszu inwestującego w młode spółki wdrażające innowacyjne technologie.

Kalendarz

Kalendarium